MS3124E12-10P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
MS3124E12-10P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3124E12-10P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3124E12-10P.pdf2.MS3124E12-10P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3124E12-10P
Tau Wae MS3124E12-10P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5426 pcs Pepa Raraunga 1.MS3124E12-10P.pdf2.MS3124E12-10P.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 065038-0005
1200-1033-MIL
IMS3124E12-10P
IMS3124E12-10P-ND
MS3124E12-10PPEI
MS3124E12-10PPEI-ND
MS3124E1210P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MS3124E12-10P Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10
Ngā āhuatanga Backshell Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS Whakatauranga onamata 7.5A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3124E12-10PW
MS3124E12-10PW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1952 pcs
Tikiake: MS3124E12-10PW.pdf
RFQ
MS3124E12-10P(LC)
MS3124E12-10P(LC)
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: RECEPT
I roto i te taonga: 1141 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3124E12-10PX
MS3124E12-10PX
Tikiake: MS3124E12-10PX.pdf
MS3124E10-6S(LC)
MS3124E10-6S(LC)
Whakaahuatanga: RECEPT
I roto i te taonga: 981 pcs
Tikiake:
MS3124E10-6S
MS3124E10-6S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS3124E10-6S.pdf
MS3124E10-6SW
MS3124E10-6SW
Tikiake: MS3124E10-6SW.pdf
MS3124E12-10P
MS3124E12-10P
Tikiake: MS3124E12-10P.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT
Tikiake: MS3124E10-6SLC.pdf
MS3124E12-10PLC
MS3124E12-10PLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT