MS3121F12-10S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
MS3121F12-10S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3121F12-10S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 10POS CBL MNT W/SCKT
Ngā Rauemi: MS3121F12-10S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3121F12-10S
Tau Wae MS3121F12-10S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS CBL MNT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5320 pcs Pepa Raraunga MS3121F12-10S.pdf
Putanga - Kua tohua 600VAC, 850VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-26482 Series I, KPSE
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa 065065-0006
1200-1026-MIL
IMS3121F12-10S
IMS3121F12-10S-ND
MS3121F12-10SPEI
MS3121F12-10SPEI-ND
MS3121F1210S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga MS3121F12-10S Kua whakaratohia te Taimana Nui 12-10
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 10POS CBL MNT W/SCKT Whakatauranga onamata 7.5A
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Taara Taea 50µin (1.27µm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3121F12-10SW-LC
MS3121F12-10SW-LC
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 10POS INLINE
I roto i te taonga: 1223 pcs
Tikiake: MS3121F12-10SW-LC.pdf
RFQ
MS3121F12-10SY
MS3121F12-10SY
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1916 pcs
Tikiake: MS3121F12-10SY.pdf
RFQ
MS3121F12-10S
MS3121F12-10S