MS3108R28-22P
Hua Hua
Tau Wae: MS3108R28-22P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 6 POS RT ANG W/PINS
Ngā Rauemi: MS3108R28-22P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108R28-22P
Tau Wae MS3108R28-22P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 6 POS RT ANG W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4853 pcs Pepa Raraunga MS3108R28-22P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3108R28-22P
MS3108R2822P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 135A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -