MS3108E22-20P
Hua Hua
Tau Wae: MS3108E22-20P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 9POS RT ANG W/PINS
Ngā Rauemi: MS3108E22-20P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3108E22-20P
Tau Wae MS3108E22-20P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 9POS RT ANG W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4526 pcs Pepa Raraunga MS3108E22-20P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 9
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3108E22-1P
MS3108E22-1P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 2C 2#8 PIN PLUG RTANG
I roto i te taonga: 4843 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3108E22-20PY
MS3108E22-20PY
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 9C 9#16 PIN PLUG RTANG
I roto i te taonga: 5199 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3108E22-20PWF137
MS3108E22-20PWF137
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 9POS CABLE PIN RA
MS3108E22-1S
MS3108E22-1S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3108E22-1S.pdf
MS3108E22-20PX
MS3108E22-20PX
MS3108E22-19S
MS3108E22-19S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3108E22-19S.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 9POS SOLDER CUP