MS3106R24-28P
Hua Hua
Tau Wae: MS3106R24-28P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106R24-28P.pdf2.MS3106R24-28P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106R24-28P
Tau Wae MS3106R24-28P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5411 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106R24-28P.pdf2.MS3106R24-28P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106R24-28P
MS3106R24-28PPG
MS3106R24-28PPG-ND
MS3106R2428P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -