MS3106R22-5S
Hua Hua
Tau Wae: MS3106R22-5S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3106R22-5S.pdf2.MS3106R22-5S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106R22-5S
Tau Wae MS3106R22-5S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 6 POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3963 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106R22-5S.pdf2.MS3106R22-5S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-5 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106R22-5S
MS3106R225S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 41A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106R22-7S
MS3106R22-7S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 1POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2571 pcs
Tikiake: MS3106R22-7S.pdf
RFQ
MS3106R22-5S
MS3106R22-5S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP