MS3106R22-27P
Hua Hua
Tau Wae: MS3106R22-27P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 9 POS STRAIGHT W/PINS
Ngā Rauemi: MS3106R22-27P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106R22-27P
Tau Wae MS3106R22-27P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 9 POS STRAIGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5000 pcs Pepa Raraunga MS3106R22-27P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-27 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106R22-27P
MS3106R2227P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 9 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 74A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106R22-28P
MS3106R22-28P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 7 POS STRAIGHT W/PINS
I roto i te taonga: 2279 pcs
Tikiake: MS3106R22-28P.pdf
RFQ
MS3106R22-23SY
MS3106R22-23SY
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT
I roto i te taonga: 1698 pcs
Tikiake: MS3106R22-23SY.pdf
RFQ
MS3106R22-27P
MS3106R22-27P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106R22-27P.pdf
MS3106R22-27S
MS3106R22-27S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 9POS SOLDER CUP