MS3106R22-20P
Hua Hua
Tau Wae: MS3106R22-20P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106R22-20P.pdf2.MS3106R22-20P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106R22-20P
Tau Wae MS3106R22-20P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4949 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106R22-20P.pdf2.MS3106R22-20P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-20 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 9
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Backshell, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A