MS3106F22-6S
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F22-6S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 3POS CABLE SKT
Ngā Rauemi: 1.MS3106F22-6S.pdf2.MS3106F22-6S.pdf3.MS3106F22-6S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F22-6S
Tau Wae MS3106F22-6S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 3POS CABLE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-6 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa MS3106F22-6SPG
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 3 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 74A