MS3106F22-27S
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F22-27S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 9 POS STRAIGHT W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3106F22-27S.pdf2.MS3106F22-27S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F22-27S
Tau Wae MS3106F22-27S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 9 POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1921 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F22-27S.pdf2.MS3106F22-27S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-27 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F22-27S
MS3106F2227S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 9 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 74A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F22-28P
MS3106F22-28P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2694 pcs
Tikiake: MS3106F22-28P.pdf
RFQ
MS3106F22-27S
MS3106F22-27S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 9POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2080 pcs
Tikiake: MS3106F22-27S.pdf
RFQ
MS3106F22-27PY
MS3106F22-27PY
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106F22-27PY.pdf
MS3106F22-23SW
MS3106F22-23SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 8 POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS3106F22-23SW.pdf
MS3106F22-27SZ
MS3106F22-27SZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 9 POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS3106F22-27SZ.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG 9 POS STRAIGHT W/PINS
Tikiake: MS3106F22-27P.pdf
MS3106F22-27SW
MS3106F22-27SW
Tikiake: MS3106F22-27SW.pdf
MS3106F22-27SW
MS3106F22-27SW