MS3106F22-20PW
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F22-20PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F22-20PW.pdf2.MS3106F22-20PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F22-20PW
Tau Wae MS3106F22-20PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4284 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F22-20PW.pdf2.MS3106F22-20PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-20 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 9
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F22-20S
MS3106F22-20S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 9POS INLINE W/SKTS
I roto i te taonga: 1703 pcs
Tikiake: MS3106F22-20S.pdf
RFQ
MS3106F22-19SY
MS3106F22-19SY
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 14C 14#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 3501 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3106F22-20P
MS3106F22-20P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS
Tikiake: MS3106F22-20P.pdf
MS3106F22-20PW
MS3106F22-20PW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 9C 9#16 PIN PLUG
Tikiake:
MS3106F22-1SW
MS3106F22-1SW
Kaihanga: Amphenol Industrial Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 2POS INLINE SKT
Tikiake: MS3106F22-1SW.pdf
MS3106F22-20PY
MS3106F22-20PY
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP