MS3106F22-19S
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F22-19S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3106F22-19S.pdf2.MS3106F22-19S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F22-19S
Tau Wae MS3106F22-19S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1787 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F22-19S.pdf2.MS3106F22-19S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F22-19S
MS3106F2219S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 14 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F22-1P
MS3106F22-1P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 2POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2348 pcs
Tikiake: MS3106F22-1P.pdf
RFQ
MS3106F22-19SW
MS3106F22-19SW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 14C 14#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 3726 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3106F22-19SF187
MS3106F22-19SF187
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS3106F22-19SF187.pdf
MS3106F22-19SW
MS3106F22-19SW
Kaihanga: Cannon
Tikiake: MS3106F22-19SW.pdf
MS3106F22-19PW
MS3106F22-19PW
Whakaahuatanga: CONN PLUG 14 POS STRAIGHT W/PINS
Tikiake: MS3106F22-19PW.pdf
MS3106F22-19SY
MS3106F22-19SY
Tikiake:
MS3106F22-19PX
MS3106F22-19PX
Whakaahuatanga: ER 14C 14#16 PIN PLUG
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106F22-19PW.pdf
MS3106F22-19S
MS3106F22-19S
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3106F22-19S.pdf
MS3106F22-19PF187
MS3106F22-19PF187
Tikiake: MS3106F22-19PF187.pdf
MS3106F22-19P W/P CAP
MS3106F22-19P W/P CAP
MS3106F22-19S W/P CAP
MS3106F22-19S W/P CAP
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel