MS3106F22-14PW
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F22-14PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.MS3106F22-14PW.pdf2.MS3106F22-14PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F22-14PW
Tau Wae MS3106F22-14PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5697 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F22-14PW.pdf2.MS3106F22-14PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-14 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F22-14PW
MS3106F2214PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F22-14P W/P CAP
MS3106F22-14P W/P CAP
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 19C 19#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 4183 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3106F22-14P
MS3106F22-14P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2407 pcs
Tikiake: MS3106F22-14P.pdf
RFQ
MS3106F22-14SW
MS3106F22-14SW
Kaihanga: Amphenol Industrial Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS3106F22-14SW.pdf
MS3106F22-14PW
MS3106F22-14PW
Tikiake: MS3106F22-14PW.pdf
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 19 POS STRAIGHT W/PINS
Tikiake: MS3106F22-14P.pdf
MS3106F22-14S
MS3106F22-14S
Kaihanga: Cannon