MS3106F22-12S
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F22-12S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 5 POS STRAIGHT W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3106F22-12S.pdf2.MS3106F22-12S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F22-12S
Tau Wae MS3106F22-12S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 5 POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4153 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F22-12S.pdf2.MS3106F22-12S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-12 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F22-12S
MS3106F2212S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 5 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 74A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Female Sockets
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F22-12SW
MS3106F22-12SW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2428 pcs
Tikiake: MS3106F22-12SW.pdf
RFQ
MS3106F22-12PY
MS3106F22-12PY
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2042 pcs
Tikiake: MS3106F22-12PY.pdf
RFQ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 5 POS STRAIGHT W/PINS
Tikiake: MS3106F22-12PY.pdf
MS3106F22-12SF187
MS3106F22-12SF187
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 5 POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS3106F22-12SF187.pdf
MS3106F22-13P
MS3106F22-13P
Tikiake:
MS3106F22-12PX
MS3106F22-12PX
Tikiake: MS3106F22-12PX.pdf
MS3106F22-12SX
MS3106F22-12SX
Tikiake: MS3106F22-12SX.pdf
MS3106F22-13S
MS3106F22-13S
Tikiake: MS3106F22-13S.pdf
MS3106F22-12S
MS3106F22-12S