MS3106F22-11S
Hua Hua
Tau Wae: MS3106F22-11S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 2 POS STRAIGHT W/SCKT
Ngā Rauemi: 1.MS3106F22-11S.pdf2.MS3106F22-11S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106F22-11S
Tau Wae MS3106F22-11S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 2 POS STRAIGHT W/SCKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4401 pcs Pepa Raraunga 1.MS3106F22-11S.pdf2.MS3106F22-11S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1750VAC, 2450VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3106F22-11S
MS3106F2211S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106F22-11S
MS3106F22-11S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 2POS SOLDER CUP