MS3106E24-28SWF187
Hua Hua
Tau Wae: MS3106E24-28SWF187
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS CABLE SKT
Ngā Rauemi: 1.MS3106E24-28SWF187.pdf2.MS3106E24-28SWF187.pdf3.MS3106E24-28SWF187.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3106E24-28SWF187
Tau Wae MS3106E24-28SWF187 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS CABLE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp, Coupling Nut
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab
Ngā Hua e hāngai ana
MS3106E24-28SYF187
MS3106E24-28SYF187
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS CABLE SKT
I roto i te taonga: 1335 pcs
Tikiake: MS3106E24-28SYF187.pdf
RFQ
MS3106E24-28SX
MS3106E24-28SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS
I roto i te taonga: 1572 pcs
Tikiake: MS3106E24-28SX.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 24C 24#16 SKT PLUG
Tikiake:
MS3106E24-28SXF187
MS3106E24-28SXF187
Tikiake: MS3106E24-28SXF187.pdf
MS3106E24-28SW
MS3106E24-28SW