MS3103-24-28P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3103-24-28P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS POTTING W/PINS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3103-24-28P
Tau Wae MS3103-24-28P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS POTTING W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1431 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 200VAC, 250VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount, Flange
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS3103-24-28P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-28 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS POTTING W/PINS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea -
Ngā Hua e hāngai ana
MS3103-24-5S
MS3103-24-5S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1172 pcs
Tikiake: MS3103-24-5S.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2701 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Tikiake:
MS3103-24-28P
MS3103-24-28P
Kaihanga: Amphenol Industrial Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT 24POS BOX MNT PIN