MS3102R22-5S
Hua Hua
Tau Wae: MS3102R22-5S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3102R22-5S.pdf2.MS3102R22-5S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102R22-5S
Tau Wae MS3102R22-5S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5344 pcs Pepa Raraunga 1.MS3102R22-5S.pdf2.MS3102R22-5S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-5 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3102R22-5S
MS3102R22-5SPG
MS3102R22-5SPG-ND
MS3102R225S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 41A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3102R22-7P
MS3102R22-7P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 1POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5903 pcs
Tikiake: MS3102R22-7P.pdf
RFQ
MS3102R22-6P
MS3102R22-6P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 6356 pcs
Tikiake: MS3102R22-6P.pdf
RFQ
MS3102R22-5S
MS3102R22-5S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3102R22-5S.pdf
MS3102R22-6S
MS3102R22-6S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP