MS3102R22-18S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3102R22-18S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3102R22-18S.pdf2.MS3102R22-18S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102R22-18S
Tau Wae MS3102R22-18S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5078 pcs Pepa Raraunga 1.MS3102R22-18S.pdf2.MS3102R22-18S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3102R22-18S
MS3102R22-18SPG
MS3102R22-18SPG-ND
MS3102R2218S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3102R22-19PW
MS3102R22-19PW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 14C 14#16 PIN RECP BOX
I roto i te taonga: 6004 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3102R22-18S
MS3102R22-18S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5408 pcs
Tikiake: MS3102R22-18S.pdf
RFQ
MS3102R22-19S
MS3102R22-19S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP