MS3102R22-12S
Hua Hua
Tau Wae: MS3102R22-12S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3102R22-12S.pdf2.MS3102R22-12S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102R22-12S
Tau Wae MS3102R22-12S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4663 pcs Pepa Raraunga 1.MS3102R22-12S.pdf2.MS3102R22-12S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-12 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3102R22-12S
MS3102R2212S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 5 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 74A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3102R22-12P
MS3102R22-12P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 6537 pcs
Tikiake: MS3102R22-12P.pdf
RFQ
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 5449 pcs
Tikiake: MS3102R22-12P.pdf
RFQ
MS3102R22-12SX
MS3102R22-12SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3102R22-12SX.pdf
MS3102R22-11S
MS3102R22-11S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3102R22-11S.pdf
MS3102R22-12SW
MS3102R22-12SW
Tikiake: MS3102R22-12SW.pdf
MS3102R22-12SY
MS3102R22-12SY
Tikiake: MS3102R22-12SY.pdf
Kaihanga: Amphenol Industrial Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT 5POS BOX MNT W/SCKT
Tikiake: MS3102R22-13S.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
MS3102R22-12S
MS3102R22-12S
Tikiake: MS3102R22-12S.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel