MS3102E24-2S
Hua Hua
Tau Wae: MS3102E24-2S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3102E24-2S.pdf2.MS3102E24-2S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102E24-2S
Tau Wae MS3102E24-2S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4199 pcs Pepa Raraunga 1.MS3102E24-2S.pdf2.MS3102E24-2S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-2 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3102E24-2S
MS3102E24-2SPG
MS3102E24-2SPG-ND
MS3102E242S
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 7 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 41A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3102E24-28SZ
MS3102E24-28SZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2815 pcs
Tikiake: MS3102E24-28SZ.pdf
RFQ
MS3102E24-2SW
MS3102E24-2SW
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4042 pcs
Tikiake: MS3102E24-2SW.pdf
RFQ
MS3102E24-28SY
MS3102E24-28SY
Tikiake: MS3102E24-28SY.pdf
MS3102E24-2SW
MS3102E24-2SW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 7C 7#12 SKT RECP BOX
Tikiake:
MS3102E24-2P
MS3102E24-2P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP