MS3102E22-20P
Hua Hua
Tau Wae: MS3102E22-20P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3102E22-20P.pdf2.MS3102E22-20P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102E22-20P
Tau Wae MS3102E22-20P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4221 pcs Pepa Raraunga 1.MS3102E22-20P.pdf2.MS3102E22-20P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-20 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3102E22-20P
MS3102E22-20PPG
MS3102E22-20PPG-ND
MS3102E2220P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 9 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3102E22-20SW
MS3102E22-20SW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 9C 9#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 8321 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3102E22-20PX
MS3102E22-20PX
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 9C 9#16 PIN RECP BOX
I roto i te taonga: 4097 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3102E22-20S
MS3102E22-20S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 9POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3102E22-20S.pdf
MS3102E22-1P
MS3102E22-1P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3102E22-1P.pdf
MS3102E22-20PW
MS3102E22-20PW
Whakaahuatanga: ER 9C 9#16 PIN RECP
MS3102E22-1S
MS3102E22-1S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3102E22-1S.pdf
Tikiake: MS3102E22-1S.pdf
MS3102E22-20PY
MS3102E22-20PY
MS3102E22-20P
MS3102E22-20P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 9POS SOLDER CUP