MS3102E22-11P
Hua Hua
Tau Wae: MS3102E22-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3102E22-11P.pdf2.MS3102E22-11P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3102E22-11P
Tau Wae MS3102E22-11P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5698 pcs Pepa Raraunga 1.MS3102E22-11P.pdf2.MS3102E22-11P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1750VAC, 2450VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3102E22-11P
MS3102E22-11PPG
MS3102E22-11PPG-ND
MS3102E2211P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -