MS3101R28-22P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3101R28-22P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 6 POS FREE HNG W/PINS
Ngā Rauemi: MS3101R28-22P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101R28-22P
Tau Wae MS3101R28-22P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 6 POS FREE HNG W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2033 pcs Pepa Raraunga MS3101R28-22P.pdf
Putanga - Kua tohua 900VAC, 1250VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IMS3101R28-22P
MS3101R2822P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS3101R28-22P Kua whakaratohia te Taimana Nui 28-22
Ngā āhuatanga Backshell Whakaahua nui 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN RCPT 6 POS FREE HNG W/PINS Whakatauranga onamata 22A, 135A