MS3101R22-5S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3101R22-5S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3101R22-5S.pdf2.MS3101R22-5S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101R22-5S
Tau Wae MS3101R22-5S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2949 pcs Pepa Raraunga 1.MS3101R22-5S.pdf2.MS3101R22-5S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-5 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 41A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3101R22-2PX
MS3101R22-2PX
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 3C 3#8 PIN RECP LINE
I roto i te taonga: 5966 pcs
Tikiake: MS3101R22-2PX.pdf
RFQ
MS3101R22-2P
MS3101R22-2P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2054 pcs
Tikiake: MS3101R22-2P.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Tikiake: MS3101R22-2P.pdf
MS3101R22-5S
MS3101R22-5S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP