MS3101F24-12P
Hua Hua
Tau Wae: MS3101F24-12P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3101F24-12P.pdf2.MS3101F24-12P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101F24-12P
Tau Wae MS3101F24-12P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1957 pcs Pepa Raraunga 1.MS3101F24-12P.pdf2.MS3101F24-12P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-12 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3101F24-12P
MS3101F24-12PPG
MS3101F24-12PPG-ND
MS3101F2412P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 5 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Cable Clamp Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 41A, 135A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3101F24-19P
MS3101F24-19P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5863 pcs
Tikiake: MS3101F24-19P.pdf
RFQ
MS3101F24-12PW
MS3101F24-12PW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 5C 3#12 2#4 PIN RECP
I roto i te taonga: 5409 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3101F24-12P
MS3101F24-12P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP