MS3101F22-14PW
Hua Hua
Tau Wae: MS3101F22-14PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3101F22-14PW.pdf2.MS3101F22-14PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101F22-14PW
Tau Wae MS3101F22-14PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5323 pcs Pepa Raraunga 1.MS3101F22-14PW.pdf2.MS3101F22-14PW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-14 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3101F22-14PW
MS3101F2214PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3101F22-14SW
MS3101F22-14SW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 19C 19#6 SKT RECP LINE
I roto i te taonga: 4378 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3101F22-12S
MS3101F22-12S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2140 pcs
Tikiake: MS3101F22-12S.pdf
RFQ
MS3101F22-14P
MS3101F22-14P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP