MS3101F22-11S
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3101F22-11S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3101F22-11S.pdf2.MS3101F22-11S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101F22-11S
Tau Wae MS3101F22-11S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3042 pcs Pepa Raraunga 1.MS3101F22-11S.pdf2.MS3101F22-11S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 1750VAC, 2450VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -