MS3101E22-5S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3101E22-5S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 6POS INLINE SKT
Ngā Rauemi: MS3101E22-5S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101E22-5S
Tau Wae MS3101E22-5S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 6POS INLINE SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3105 pcs Pepa Raraunga MS3101E22-5S.pdf
Putanga - Kua tohua 900VAC, 1250VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga MS3101E22-5S
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-5 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 6POS INLINE SKT
Whakatauranga onamata 22A, 41A I teie nei - Max / Whakapā Threaded