MS3101E22-11P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3101E22-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 2 POS FREE HNG W/PINS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101E22-11P
Tau Wae MS3101E22-11P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 2 POS FREE HNG W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1206 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 1750VAC, 2450VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IMS3101E22-11P
MS3101E2211P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS3101E22-11P Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-11
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN RCPT 2 POS FREE HNG W/PINS Whakatauranga onamata 22A