MS3101E18-22P
Hua Hua
Tau Wae: MS3101E18-22P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3101E18-22P.pdf2.MS3101E18-22P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3101E18-22P
Tau Wae MS3101E18-22P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5811 pcs Pepa Raraunga 1.MS3101E18-22P.pdf2.MS3101E18-22P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3101E18-22P
MS3101E1822P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 3 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3101E18-22P
MS3101E18-22P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4359 pcs
Tikiake: MS3101E18-22P.pdf
RFQ
MS3101E18-1SX
MS3101E18-1SX
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP