MS3100R24-28PW
Hua Hua
Tau Wae: MS3100R24-28PW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3100R24-28PW.pdf2.MS3100R24-28PW.pdf3.MS3100R24-28PW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100R24-28PW
Tau Wae MS3100R24-28PW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3100R24-28PW
MS3100R2428PW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3100R24-22S
MS3100R24-22S
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1732 pcs
Tikiake: MS3100R24-22S.pdf
RFQ
MS3100R24-28P
MS3100R24-28P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2408 pcs
Tikiake: MS3100R24-28P.pdf
RFQ
MS3100R24-2P
MS3100R24-2P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3100R24-2P.pdf
Kaihanga: Cannon
Tikiake: MS3100R24-28P.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP