MS3100R24-12S
Hua Hua
Tau Wae: MS3100R24-12S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SKTS
Ngā Rauemi: MS3100R24-12S.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100R24-12S
Tau Wae MS3100R24-12S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1463 pcs Pepa Raraunga MS3100R24-12S.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-12 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 5
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 41A, 135A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3100R24-12SX
MS3100R24-12SX
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: ER 5C 3#12 2#4 SKT RECP
I roto i te taonga: 1691 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3100R24-12SZ
MS3100R24-12SZ
Kaihanga: Cannon
I roto i te taonga: 1529 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3100R24-12SY
MS3100R24-12SY
MS3100R24-19P
MS3100R24-19P
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3100R24-19P.pdf
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP