MS3100F28-22SF187
Hua Hua
Tau Wae: MS3100F28-22SF187
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 6POS WALL MNT SKT
Ngā Rauemi: MS3100F28-22SF187.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100F28-22SF187
Tau Wae MS3100F28-22SF187 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT 6POS WALL MNT SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1058 pcs Pepa Raraunga MS3100F28-22SF187.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 28-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 135A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3100F28-3P
MS3100F28-3P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 3C 3#8 PIN RECP
I roto i te taonga: 4400 pcs
Tikiake: MS3100F28-3P.pdf
RFQ
MS3100F28-22P
MS3100F28-22P
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 6POS WALL MNT W/PINS
I roto i te taonga: 2311 pcs
Tikiake: MS3100F28-22P.pdf
RFQ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 6C 3#16 3#4 PIN RECP
Tikiake: MS3100F28-22P.pdf
MS3100F28-22S
MS3100F28-22S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT 6POS WALL MNT W/SKTS
Tikiake: MS3100F28-22S.pdf
MS3100F28-21SX
MS3100F28-21SX
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 37POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3100F28-21SX.pdf
MS3100F28-3S
MS3100F28-3S
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3100F28-3S.pdf
Whakaahuatanga: ER 6C 3#16 3#4 SKT RECP
Tikiake: MS3100F28-22S.pdf
MS3100F28-2S
MS3100F28-2S
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 14POS WALL MNT W/SKTS