MS3100F24-28PX
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3100F24-28PX
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3100F24-28PX.pdf2.MS3100F24-28PX.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100F24-28PX
Tau Wae MS3100F24-28PX Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5275 pcs Pepa Raraunga 1.MS3100F24-28PX.pdf2.MS3100F24-28PX.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Whakatakotoranga X
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ngā āhuatanga Strain Relief Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3100F24-27SW
MS3100F24-27SW
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 7C 7#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 3253 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3100F24-28S
MS3100F24-28S
Kaihanga: Amphenol Industrial Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT 24POS WALL MNT W/SCKT
I roto i te taonga: 2083 pcs
Tikiake: MS3100F24-28S.pdf
RFQ
MS3100F24-28P
MS3100F24-28P
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP