MS3100E22-19P
Hua Hua
Tau Wae: MS3100E22-19P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3100E22-19P.pdf2.MS3100E22-19P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100E22-19P
Tau Wae MS3100E22-19P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4312 pcs Pepa Raraunga 1.MS3100E22-19P.pdf2.MS3100E22-19P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3100E22-19P
MS3100E2219P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 14 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3100E22-15P
MS3100E22-15P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2984 pcs
Tikiake: MS3100E22-15P.pdf
RFQ
MS3100E22-19PZ
MS3100E22-19PZ
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: ER 14C 14#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 5941 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3100E22-19PZ
MS3100E22-19PZ
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 14POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3100E22-19PZ.pdf
MS3100E22-18S
MS3100E22-18S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3100E22-18S.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Tikiake: MS3100E22-15S.pdf
MS3100E22-19P
MS3100E22-19P