MS3100E22-11P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3100E22-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 2 POS WALL MNT W/PINS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100E22-11P
Tau Wae MS3100E22-11P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 2 POS WALL MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1365 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 1750VAC, 2450VDC Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa IMS3100E22-11P
MS3100E2211P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga MS3100E22-11P Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-11
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN RCPT 2 POS WALL MNT W/PINS Whakatauranga onamata 22A
I teie nei - Max / Whakapā Threaded Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3100E22-11S
MS3100E22-11S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT 2POS WALL MNT W/SKTS
I roto i te taonga: 3148 pcs
Tikiake:
RFQ
MS3100E22-12P
MS3100E22-12P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP