MS3100E20-22P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3100E20-22P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3100E20-22P.pdf2.MS3100E20-22P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100E20-22P
Tau Wae MS3100E20-22P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4123 pcs Pepa Raraunga 1.MS3100E20-22P.pdf2.MS3100E20-22P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3100E20-22P
MS3100E20-22PPG
MS3100E20-22PPG-ND
MS3100E2022P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A, 74A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS3100E20-22P
MS3100E20-22P
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP