MS3100E18-22P
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS3100E18-22P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.MS3100E18-22P.pdf2.MS3100E18-22P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS3100E18-22P
Tau Wae MS3100E18-22P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4218 pcs Pepa Raraunga 1.MS3100E18-22P.pdf2.MS3100E18-22P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 18-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS3100E18-22P
MS3100E1822P
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 3 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Cable Clamp
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -