MS2518320-22S
Hua Hua
Tau Wae: MS2518320-22S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 873 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 873 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS2518320-22S
Tau Wae MS2518320-22S Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 873 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC, 700VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 20-22 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS2518320-22S
MS2518320-22S-ND
MS2518320-22SPEI
MS2518320-22SPEI-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 74A