MS2518314S-6P
Hua Hua
Tau Wae: MS2518314S-6P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS2518314S-6P
Tau Wae MS2518314S-6P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2239 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 14S-6 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-5015, MS
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMS2518314S-6P
MS2518314S-6P-ND
MS2518314S-6PPEI
MS2518314S-6PPEI-ND
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A