MKJ3C7F7-10DN
CannonCannon
MKJ3C7F7-10DN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MKJ3C7F7-10DN
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MKJ3C7F7-10DN
Tau Wae MKJ3C7F7-10DN Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1476 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko 500VAC Whakamutunga Solder
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Electroless Nickel Raupapa MKJ3
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1003-1527
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Bulkhead Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold Whakatauranga onamata 5A