MJSB-26PL106
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MJSB-26PL106
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO
Ngā Rauemi: MJSB-26PL106.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Waehere Stock 459 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 459 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MJSB-26PL106
Tau Wae MJSB-26PL106 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 459 pcs Pepa Raraunga MJSB-26PL106.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 400V Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Unshrouded
Raupapa MJS Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating - Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 097334-0092
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole Ko te Whakatau Whakamatau -
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Teitei Whakanoho 0.170" (4.32mm) Tae Whakanoho Green
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 26 position
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Male Pin