MDVB1-51PSL
Hua Hua
Tau Wae: MDVB1-51PSL
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDVB1-51PSL.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 724 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 724 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDVB1-51PSL
Tau Wae MDVB1-51PSL Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 724 pcs Pepa Raraunga MDVB1-51PSL.pdf
Waea Wire 24-32 AWG Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MDVB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 097347-0034
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 51 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 51 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Puka Puka Whakapā -
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Kāhua Hononga D-Type, Micro-D
Tae - Te Whakauru Backset -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDVB1-51PL1L
MDVB1-51PL1L
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
I roto i te taonga: 773 pcs
Tikiake: MDVB1-51PL1L.pdf
RFQ
MDVB1-51SH006
MDVB1-51SH006
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO
I roto i te taonga: 511 pcs
Tikiake: MDVB1-51SH006.pdf
RFQ
MDVB1-51PS
MDVB1-51PS