MDVB1-25SL1
Hua Hua
Tau Wae: MDVB1-25SL1
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDVB1-25SL1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 908 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 908 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDVB1-25SL1
Tau Wae MDVB1-25SL1 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 908 pcs Pepa Raraunga MDVB1-25SL1.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MDVB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 097336-0006
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 25 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyester Thermoplastic, Glass Filled Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 25 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal