MDVB1-21SL79
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDVB1-21SL79
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT
Ngā Rauemi: MDVB1-21SL79.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDVB1-21SL79
Tau Wae MDVB1-21SL79 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D RCPT 21POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 1091 pcs Pepa Raraunga MDVB1-21SL79.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Wire Leads Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MDVB
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 097367-0001
Tae Mahi -65°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Vendor undefined / Vendor undefined Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Polyester Thermoplastic, Glass Filled Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal