MDSM-9PE-VR25
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDSM-9PE-VR25
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 9POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: MDSM-9PE-VR25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDSM-9PE-VR25
Tau Wae MDSM-9PE-VR25 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 9POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5091 pcs Pepa Raraunga MDSM-9PE-VR25.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa MDSM
Packaging Tube Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 9
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Thermoplastic Feature Feature -
Ngā āhuatanga Board Lock, Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 2.5A Momo Hoapā Signal