MDSM-15PE-VR22
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDSM-15PE-VR22
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A SLDR
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDSM-15PE-VR22
Tau Wae MDSM-15PE-VR22 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 15POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3806 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Nickel Plated Raupapa MDSM
Packaging Tube Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 15
Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Thermoplastic
Feature Feature - Ngā āhuatanga Board Lock, Shielded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 2.5A