MDM01-B15
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MDM01-B15
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM01-B15
Tau Wae MDM01-B15 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN MICRO-D PLUG 15POS PNL MNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2086 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Packaging Bulk Ētahi Ingoa IMDM01-B15
MDM01B15
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Te Poari Whare Liquid Crystal Polymer (LCP) Feature Feature Housing/Shell (2-56)
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector
Whakatauranga onamata 3A Momo Hoapā Signal