MDM-9SH048B
Hua Hua
Tau Wae: MDM-9SH048B
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO 9 F 48" RBW
Ngā Rauemi: MDM-9SH048B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MDM-9SH048B
Tau Wae MDM-9SH048B Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO 9 F 48" RBW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2197 pcs Pepa Raraunga MDM-9SH048B.pdf
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MDM-9SH048F-A174
MDM-9SH048F-A174
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 9C S 48" RBW FLOAT NI
I roto i te taonga: 1753 pcs
Tikiake: MDM-9SH048F-A174.pdf
RFQ
MDM-9SH048K
MDM-9SH048K
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: MICRO 9POS SKT 48"
I roto i te taonga: 5880 pcs
Tikiake: MDM-9SH048K.pdf
RFQ
MDM-9SH048B-A174
MDM-9SH048B-A174
Whakaahuatanga: MICRO 9 F 48" RBW A174